Huareal

Huareal Bursa Bayii Ömer Teknik

Huareal, “Bağımsız Araştırma ve Geliştirme, Sürekli İnovasyon” geliştirme stratejisini benimsemekte olup, karbür takım uçları üzerine Ar-Ge’ye odaklanmakta ve sürekli olarak genel performansın iyileştirilmesini ve üretim teknolojisinin optimize edilmesini amaçlamaktadır.

Huareal Kısa Bilgi

Zhuzhou Huareal Hassas Kesici Araçlar AŞ, 2007 Mart ayında kurulmuştur.

Huareal, başlıca araştırma, geliştirme, üretim ve karbür takım uçları satışı konularında faaliyet göstermekte olup, Çin’de mükemmel bir üne sahiptir.

Huareal, “Bağımsız Araştırma ve Geliştirme, Sürekli İnovasyon” geliştirme stratejisini benimsemekte olup, sement karbür takım uçları üzerine Ar-Ge’ye odaklanmakta ve sürekli olarak genel performansın iyileştirilmesini ve üretim teknolojisinin optimize edilmesini amaçlamaktadır.

 

 

Çok yıllık teknolojik birikim ve yetenekli insan kaynağına dayanarak, gelişmiş ekipmanların tanıtımı, sindirilmesi ve asimilasyonuyla, Huareal ‘Alt tabaka malzeme’, ‘Cips kırıcı yapısı’, ‘Hassas şekillendirme’ ve ‘Yüzey kaplama’ alanlarında kendi bağımsız çekirdek teknolojisini oluşturmuştur. Torna, Freze ve Delme olmak üzere üç ana ürün hattını geliştirmiştir.

Huareal’nin çekirdek ürünü, işleme hassasiyeti, işleme verimliliği ve servis ömrü açısından önde gelen yerel düzeydedir. Avrupa, Amerika, Japonya ve Kore şirketlerinin uzun süre boyunca hakim olduğu yüksek kaliteli pazarlara erişmiş, özellikle rekabet avantajı elde ettiği freze takım uçları açısından özellikle başarılı olmuştur.

Huareal, ‘Ulusal Yüksek Teknoloji Kurumu’, ‘Ulusal Küçük Dev Şirket’, ‘Hunan Eyaleti Tanınmış Kurumsal Teknoloji Merkezi’ unvanlarına layık görülmüş, ayrıca Hunan Kalkınma ve Reform Komisyonu tarafından ‘2020 Yılı 100 Büyük Bilimsel ve Teknolojik İnovasyon Projesi Uygulama Planı’ kapsamında tanınan bir kuruluş olmuştur. ‘HARDSTONE’ markası, 4. Kesici Takım Kullanıcı Anketi’nde ‘Müşteri Memnuniyeti Markası’ olarak seçilmiş, ayrıca bağımsız olarak geliştirilen FM serisi freze takım uçları ‘Golden Edge Ödülleri’ ve ‘Ringier Teknoloji İnovasyon Ödülleri’ni kazanmıştır.

Huareal Katalog 

Huareal Kataloglarına altta yer alan bağlantılardan indirerek ulaşabilirsiniz.

WhatsApp chat