Hakkımızda

Ömer Teknik 2018 yılından itibaren Emuge-Franken Bursa Bölge Bayii, Hartner Bursa Bölge Bayii ve  Huarea Bölge Bayii olarak hizmet vermektedir. Ömer Teknik 20 yılı aşkın tecrübesiyle, talaşlı imalatı olan firmalara kesici takımlarla ilgili teknik ve lojistik destek amacıyla kurulmuştur.

İmalat

Ömer Teknik talaşlı imalat sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman kadrosu ile yer almakta ve teknik konulardaki uzmanlığı ile işletmenize değer katmaktadır.

Talaşlı imalat (üretim) ; tasarlanmış bir iş parçasının standartlara uygun olarak projelendirilmiş teknik resmi referans alınarak, parça üzerinden farklı şekil ve büyüklüklerde talaş kaldırılarak istenilen geometrik şekli verme işlemidir. Bu şekil verme işlemi, uygun takım ve tezgahlar aracılığıyla yapılmalıdır.

Talaşlı imalatta kullanılan takımların veya iş parçasının birbirine göre izafi hareketi sağlanarak, oluşturulan gerilim yoluyla malzeme üzerinden talaş kaldırmak suretiyle yapılan bu üretim şeklinin farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Ömer Teknik üretim faaliyetleri içerisinde takım seçimi konusunda uzman ekibi ile maliyet düşürerek ve zaman kazandırarak işletmenize katkı sağlar. Kaliteli kesici takım kaliteli ve sorunsuz ürün mantığı ile işletmenize prestij kazandırır.

Çözüm Ortaklarımız

WhatsApp chat